Tak chce mne nebo ne?

mám hrozně ráda jednoho kluka, kterej to ví. On mě píše, že mě taky má rád, ale abychom spolu chodili, to ne. Chce, abych se víc snažila. Kdybych se prej víc snažila, tak to jo. Posílá mě smajlíky s pusinkami na What´s Appu, říká, že mě má rád atd., ale já mu to moc nevěřím. Mám kámošku, no nám nepřipadá moc hezká, ale kluci kolem ní pořád lítají. No a on ve škole poskakuje právě kolem ní. Taky kolem mně, ale to né tak často. Teď jedeme na výlet a on říká: na výletě to bude lepší, budeš se víc snažit. Ale já už ani nevím, jestli chci. A taky mě to vadí, pořád to jeho "nesnažila ses", ty mě nechceš atd. Pořád se na to ptá, jestli má ještě šanci nebo ne atd. Myslíš, že nelže a že to myslí vážně? Pěkný den.

Mája (12)

Ahoj Májo,

když to tak pročítám, tak asi i rozumím tomu, že už snad ani nechceš o toho svého vysněného kluka bojovat. Byla bych už asi dost unavená z toho věčného - musíš se snažit. Přeci jen jsi dívka, projevila jsi zájem a on by se měl snažit tě získat. Tím, že ti pošle hezký smajlík, taky zrovna nedělá nic moc proto, abys o něj stála.

Docela by mne zajímalo, co si pod tím snažením představuje. Myslím, že když ti píše na WA, tak mu odepisuješ, když ti říká, že tě má rád, tak reaguješ. Když máte možnost si popovídat, mluvíte spolu, nebo? Co dělat víc? Vždyť pokud se mu líbíš a on tobě, je to jen krůček k tomu spolu chodit.

Čekala bych, že se tě na to taky zeptá... Má otázky jako „Mám ještě šanci?"... Co mu na to odpovídáš? Myslím si, že se mu líbíš, má tě rád, ale možná se bojí odmítnutí. Možná potřebuje více dokázat, že ho máš ráda a stojíš o něj, aby se nebál, že mu dáš košem. Ale jedno ti povím, na kluky taky zabírá, když si jich dívka nevšímá. Zkus si od něj dát na chvíli pauzu a uvidíš, možná tě začne obletovat jako spolužačku. Moc držím palečky.

Světový den vody 1